Згода на обробку персональних даних

Я, користувач, ознайомлений(а) з вимогами  ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та надаю адміністрації сайту prianichek.com.ua (надалі – «Виконавець») згоду на збір, зберігання, накопичення, використання, обробку, вилучення, блокування, видалення, знеособлення, передачу та розповсюдження моїх персональних даних, що надані/будуть надані мною у процесі використання порталу, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, місця проживання, контактні телефони, адреси електронної пошти з боку Виконавця відповідно до наступної мети:

  • надання користувачу доступ до персоналізованих послуг особистого кабінету порталу.

Виконавець зобов'язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України з обробки персональних даних.

Я даю згоду з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг. Про таку передачу Виконавець не повинен мене додатково інформувати.

Я гарантую Виконавцю правомірність своїх дій, а також несу самостійну відповідальність за розміщення мною зображень, фотографій (в тому числі документів, що засвідчують мою особу), а також інформації, що містить дані третіх осіб (в тому числі за повноту і достовірність такої інформації)

Я доручаю Виконавцю, в разі, якщо цього вимагають правила та / або регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою та розмірами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або його відкликання може привести до наступного:

 

  • Відмова з боку Виконавця в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути надані без необхідності в обробці персональних даних користувача;
  • Вилучення або припинення функціонування особистого кабінету, у разі неможливості його супроводу та працездатності без необхідності обробки персональних даних користувача.

 

Я також повідомлений Виконавцем, що у випадку наміру відкликати свою згоду на обробку моїх персональних даних з боку Виконавця, я маю зробити відкликання шляхом направлення на адресу Виконавця відповідного розпорядження в простій письмовій формі.

 

Ця згода діє безстроково.

Telegram

Кошик порожній